Aşağıdaki yorumlar Özel Mine Kız Öğrenci Yurtları için tarafından tavsiye amaçlı paylaşılmıştır.


Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kızım Gazi Üniversitesini kazandı. Zaten kyk çıkmasına ihtimal bile vermeden yurt arama çalışmalarına başladık. Bir çok öğrenci yurdu var. Tabi ebeveynler olarak bazı şeyleri seçmek elemek durumunda kalıyorsunuz temkinli yaklaşıyorsunuz. Güvenlik ve disiplin en üst düzeyde olması gerekiyor. En son mine kız yurtları ile tanıştık. 4 şubesi vardı. En yakın olan mine 2 yurdu. Yürüyerek Gaziye beş dakika ve güvenlik, disiplin en üst seviyede. Yemekler diyetisyen ve gıda mühendisleri tarafından sürekli kontrol ediliyor. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ayfer AYDIN  Gazi Üniversitesi Öğrenci Velisi


Bakalım diğer kız da Ankara'yı hedeflerse yeri hazır!

Kızımı gönderdim 2 yıl önce. Gazi diş hekimliğinde okudu. Her yurda güvenemezsiniz.Yurdun çevresindeki kampüslere yürüyüş mesafesi çok kısa. Bulunduğu sokak çok sakin. Herşey ellerinin altında banka, lokanta, ptt vs. vs. Türkiye'nin bulunduğu şartlarda çocuklarınızı emin ellere teslim etmeniz gerekiyor. Bu yurdu çok araştırdım. İlla ki olumsuz yorumlarda gördüm, fakat bazı şeyler görecelidir. Yakından tanımadan bilemezsiniz. Güvenlik ön planda. 4 kız yurdu, 1 de erkek yurdu var. Öğrendiğim kadarı ile kız yurtlarından bir tanesinide erkek yurduna çevirmişler. Ben şüphesiz çocuğumu bıraktım. Öyle vakıfla cemaatle işleri yok. Meb'e bağlı tüm kriterleri uygun yurt. Bakalım diğer kızda Ankara'yı hedeflerse yeri hazır.

Sercan Güzer   Özel Mine Kız Yurtları Öğrenci Velisi


En güvenli ve konforlu yurt diyebilirim!

Ankarada ikamet ettiğim süre içerisinde 4. kaldığım yurttu biraz evhamlıyım bu konuda ama Mine kız yurdu aralarında en güvenli ve konforlu yurt diyebilirim. İşlerinde gayet profesyonel personeli ile avrupa normlarında hizmet veriyorlar.

Belkız Özçolak SARAÇ  Özel Mine Kız Yurtları Öğrencisi


Bize mükemmel hizmet sundukları için teşekkürler!

Daha önce Emek şubede 1 dönem kaldım arkadaşlık ortamı, temizlik hijyen ve diğer olanakları ile bize mükemmel hizmet sundukları için tüm personele teşekkürlerimi iletiyorum.

Ayşe Özcan KOÇ  Özel Mine Kız Yurtları Öğrencisi


Standartları ortalamanın üstünde bir yer.

2 yıl önce kaldığım ve Ankaraya uğradığımda tekrar ziyaret edeceğim yerler arasında. Standartları diğer yurtlara göre ortalamanın üstünde bir yer.

Nurdan ÖZDEMİR  Özel Mine Kız Yurtları Öğrencisi

Destek Telefon:

Adres:

  • 8.Cadde 3.Sokak No:3 Emek/Çankaya/Ankara

Sosyal Medya